asystent

Wydział Zarządzania, Katedra Ekonomii i Zarządzania Gospodarką
Politechnika Lubelska
  • Miejsce: Lublin
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk społecznych

Opis stanowiska

Dziekan Wydziału Zarządzania
Politechniki Lubelskiej w Lublinie
ogłasza

K O N K U R S    O T W A R T Y

na stanowisko asystenta
w Katedrze Ekonomii i Zarządzania Gospodarką

Do konkursu mogą przystąpić osoby, które spełniają wymogi określone w art. 113 Ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. „Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce” (Dz. U. z 2021 r. poz. 478) oraz w Statucie Politechniki Lubelskiej.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • wykształcenie wyższe w zakresie dyscyplin: Nauki o Zarządzaniu i Jakości lub Ekonomia i Finanse;
  • predyspozycje i gotowość do pracy naukowo-badawczej oraz dydaktycznej;
  • wysoka średnia ocen ze studiów I i II stopnia;
  • aktywność organizacyjna i publikacyjna;
  • znajomość języka polskiego i angielskiego;
  • umiejętności pracy w zespole;
  • dodatkowym atutem będzie udokumentowane doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych, członkostwo w studenckich kołach naukowych, doświadczenie zawodowe oraz publikacje naukowe;
  • pozytywne zaliczenie rozmowy kwalifikacyjnej.

Wykaz wymaganych dokumentów:

  • podanie (pisemne zgłoszenie do konkursu),
  • życiorys,
  • kwestionariusz osobowy,
  • odpisy dyplomów (kopie),
  • certyfikaty i inne dokumenty (kopie),
  • wykaz dotychczasowych publikacji i/lub osiągnięć zawodowych oraz inne informacje o działalności kandydata,
  • oświadczenie kandydata, że Politechnika Lubelska będzie podstawowym miejscem pracy,
  • klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydata w celu realizacji procesu rekrutacji.

klauzule: zgody i informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji (RODO)

kwestionariusz osobowy

oświadczenie kandydata, że Politechnika Lubelska będzie jego podstawowym miejscem pracy

Komplet dokumentów należy przesłać pocztą na adres:

Sekretariat Wydziału Zarządzania Politechniki Lubelskiej,
ul. Nadbystrzycka 38, pokój 26, 20-618 Lublin,
w terminie do dnia 31 sierpnia  2021 r.

mail kontaktowy: wz.sekretariat@pollub.pl