asystent

Wydział Podstaw Techniki, Katedra Matematyki Stosowanej, Zakład Badawczy Modelowania Matematycznego
Politechnika Lubelska
  • Miejsce: Lublin
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk ścisłych i przyrodniczych
  • matematyka

Opis stanowiska

DZIEKAN
WYDZIAŁU PODSTAW TECHNIKI POLITECHNIKI LUBELSKIEJ

ogłasza konkurs otwarty na stanowisko ASYSTENTA

w Zakładzie Badawczym Modelowania Matematycznego
w Katedrze Matematyki Stosowanej

Do konkursu mogą przystąpić osoby spełniające warunki określone w ustawie Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce z dnia 20 lipca 2018 r. (t.j. Dz.U. z 2022 r. poz. 574) i Statucie PL.

Wymagane kwalifikacje:

  • ukończone studia magisterskie na kierunku matematyka lub informatyka, ze średnią ocen ze studiów powyżej 4,5;
  • doświadczenie w zakresie analizy danych;
  • płynna w mowie i piśmie znajomość języka polskiego;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • predyspozycje do pracy naukowej, dydaktycznej i organizacyjnej.

Wymagane dokumenty:

  • pisemne zgłoszenie do konkursu;
  • list motywacyjny;
  • kwestionariusz osobowy (formularz w załączeniu);
  • życiorys, 2 zdjęcia;
  • odpis dyplomu ukończenia studiów wyższych oraz zaświadczenie o średniej ocen ze studiów;
  • udokumentowana informacja o publikacjach, ukończonych kursach i znajomości języków obcych;
  • udokumentowana informacja o działalności dydaktycznej i organizacyjnej;
  • dodatkowe opinie, listy referencyjne, informacje o zdobytych nagrodach itp.;
  • oświadczenie kandydata, że Politechnika Lubelska będzie podstawowym miejscem pracy (formularz w załączeniu);
  • klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydata w celu realizacji procesu rekrutacji (formularz w załączeniu).

Komplet dokumentów należy złożyć w

Biurze Obsługi Wydziału Podstaw Techniki Politechniki Lubelskiej,
ul. Nadbystrzycka 38 pok. 8, 20-618 Lublin

lub

przesłać w formie elektronicznej na adres wpt.sekretariat@pollub.pl

w terminie do dnia 08.07.2022 r.

Przesyłane drogą elektroniczną pliki nie mogą przekroczyć rozmiaru 25 MB w jednym mailu.

Planowane zatrudnienie od dnia 15.09.2022 r.

Przy rozstrzygnięciu konkursu, oprócz kwalifikacji kandydatów, będą brane pod uwagę potrzeby kadrowe Katedry Matematyki Stosowanej WPT PL, w szczególności związane z prowadzeniem specjalistycznych zajęć na kierunkach studiów: matematyka oraz inżynieria i analiza danych.

Informujemy, że po 60 dniach od zakończenia postępowania konkursowego dokumenty niezatrudnionych kandydatów ulegną zniszczeniu. Jeżeli aplikujący będzie chciał odzyskać dokumenty, powinien o tym fakcie poinformować w zgłoszeniu do konkursu.