dwa stanowiska adiunkta w grupie pracowników dydaktycznych

Wydział Elektrotechniki i Informatyki, Katedra Elektroniki i Technik Informacyjnych
Politechnika Lubelska
  • Miejsce: Lublin
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych

Opis stanowiska

Dziekan
Wydziału Elektrotechniki i Informatyki
Politechniki Lubelskiej
ogłasza
KONKURS OTWARTY
na dwa stanowiska adiunkta w grupie pracowników dydaktycznych
w Katedrze Elektroniki i Technik Informacyjnych

Do konkursu mogą przystąpić osoby, które spełniają wymogi określone w art. 113 Ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. „Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce” (Dz. U. z 2022 r. poz. 574) oraz w Statucie Politechniki Lubelskiej.

Wymagane kwalifikacje:

  • posiadany co najmniej stopień naukowy doktora w dyscyplinie Automatyka, elektronika, elektrotechnika lub Informatyka techniczna i telekomunikacja albo pokrewnych,
  • udokumentowany dorobek publikacyjny w reprezentowanej dyscyplinie,
  • autorstwo lub współautorstwo co najmniej jednego opracowania metodyczno-dydaktycznego (podręcznika, skryptu, zbioru zadań itp.),
  • doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych,
  • mile widziane doświadczenie i osiągnięcia organizacyjne,
  • biegła znajomość języka polskiego (potwierdzona certyfikatem w przypadku obcokrajowców) oraz dobra znajomość języka angielskiego.

Wymagane dokumenty:

  • podanie (pisemne zgłoszenie do konkursu),
  • kwestionariusz osobowy (formularz w załączeniu),
  • list motywacyjny,
  • kserokopię dyplomu doktora (oryginał do wglądu),
  • życiorys zawodowy (w tym informacje o działalności dydaktycznej i organizacyjnej),
  • kopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje zawodowe,
  • wykaz publikacji dydaktycznych i naukowych,
  • oświadczenie kandydata, że Politechnika Lubelska będzie podstawowym miejscem pracy (formularz w załączeniu),
  • klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydata w celu realizacji procesu rekrutacji (formularz w załączeniu).

Zgłoszenie do konkursu wraz z wymienioną wyżej dokumentacją należy złożyć w:

sekretariacie Wydziału Elektrotechniki i Informatyki,
pok. 216, ul. Nadbystrzycka 38A, 20-618 Lublin

lub
w formie elektronicznej: we.sekretariat@pollub.pl
w terminie do 15.09.2022 r.

Informujemy, że po 60 dniach od zakończenia postępowania konkursowego dokumenty niezatrudnionych kandydatów ulegną zniszczeniu. Jeżeli aplikujący będzie chciał odzyskać dokumenty, powinien o tym fakcie poinformować w zgłoszeniu do konkursu.