Młodszy asystent stanowisko dydaktyczne

Wydział Farmaceutyczny
Uniwersytet Medyczny w Lublinie
  • Miejsce: Lublin
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu
  • nauki farmaceutyczne

Nasze wymagania

  • Posiadać dyplom ukończenia stuiów wyższych na kierunku farmacja, lekarskim, kosmetologii, pielegniarstawa lub fizykoterapii.

Zakres obowiązków

  • Posiadać wiedzę w zakresie pielęgnacji i dbałości o zdrowie skóry i jej przydatków, profilaktyki chorób i defektów skóry.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Podanie do Dziekana.
  • Życiorys.
  • Kwestionariusz dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie.
  • Klauzula informacyjna i oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.
  • Oświadczenie o braku bezpośredniej podległości służbowej w jednostce w której kandydat ubiega się o zatrudnienie.
  • Oświadczenie o niekaralności.
  • Oświadczenie o podstawowym miejscu pracy.

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Katarzyna Tarkowska
    Dziekanat Wydziału Farmaceutycznego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie
    ul. Chodźki 1, Lublin