Nauczyciel akademicki stanowisko dydaktyczne

Wydział Nauk Społecznych i Informatyki
Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University
  • Miejsce: Nowy Sącz
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk społecznych
  • psychologia

Opis stanowiska

Wyższa Szkoła Biznesu – National Louis University z siedzibą w Nowym Sączu od ponad 30 lat ma zaszczyt i przyjemność wykładać najnowszą wiedzę i kształcić w oparciu o praktykę i wieloletnie doświadczenia wykwalifikowanych wykładowców.
Przez ten czas „dostarczyliśmy” na lokalny i międzynarodowy rynek pracy ponad 30 tysięcy doskonale przygotowanych, gotowych do tworzenia i realizowania ambitnych projektów osób, z którymi niejednokrotnie przeszliśmy z relacji uczelnia — student na ➡ mentor/trener/mistrz — uczeń.
Celem WSB-NLU jest położenie maksymalnego nacisku na praktyczne aspekty kształcenia. Jest to możliwe dzięki kadrze dydaktycznej złożonej w większości z pracowników firm i instytucji z wielu branż, stałej współpracy z pracodawcami w zakresie patronatu nad kierunkami i prowadzenia zajęć oraz metodyce kształcenia opartej na warsztatach, studium przypadku oraz metodzie projektu.

Nasze wymagania

  • posiadanie stopnia doktora lub doktora habilitowanego
  • doświadczenie dydaktyczne

Mile widziane

  • doświadczenie zawodowe zdobyte poza uczelnią

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie zajęć dydaktycznych
  • Prowadzenie seminarium magisterskiego

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • aktualne CV
  • wykaz publikacji;
  • kopia (ksero) zaświadczenia poświadczającego uzyskanie tytułu doktora lub doktora habilitowanego
  • oświadczenie kandydata, że w przypadku wygrania konkursu, WSB-NLU z siedzibą w Nowym Sączu będzie podstawowym miejscem pracy;
  • inne dokumenty potwierdzające kwalifikacje

Załączniki

Wybierz sposób rekrutacji

  • Dokumenty należy wysłać na poniższe dane: Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University z siedzibą w Nowym Sączu, ul. Zielona 27, 33-300 Nowy Sącz z zaznaczeniem: „Konkurs–Psychologia” w terminie do 31.08.2024 r