asystent dydaktyczny/adiunkt badawczo-dydaktyczny

Wydział Filologiczny
Uniwersytet Opolski
  • Miejsce: Opole
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk humanistycznych
  • językoznawstwo

Opis stanowiska

PODSTAWOWE WYMAGANIA KWALIFIKACYJNE

1)    Ukończone studia na kierunku filologia polska.

2)    Specjalizacja naukowa: stylistyka, komunikacja społeczna.

3)    Udokumentowane zainteresowania badawcze w zakresie stylistyki i komunikacji społecznej (publikacje w punktowanych czasopismach, udział z referatami w konferencjach).

4)    Tytuł doktora nauk humanistycznych w zakresie językoznawstwa lub otwarty przewód doktorski.

DODATKOWE KRYTERIA KWALIFIKACYJNE

1)    Znajomość języka angielskiego na poziomie C1.

2)    Udokumentowany udział w pracach zespołów badawczych.

3)    Posiadanie doświadczenia jako nauczyciel akademicki.

WYMAGANE DOKUMENTY KWALIFIKACYJNE

1)    Podanie o zatrudnienie do JM Rektora.

2)    Życiorys.

3)    Kwestionariusz osobowy, oświadczenie o podstawowym miejscu pracy, oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych – dostępne na stronie:  http://bsp.uni.opole.pl/nauczyciele-akademiccy/

4)    Wykaz publikacji naukowych.

5)    Dokumenty poświadczające wymagania i kryteria kwalifikacyjne.

6)    Informacja o stopniu zaawansowania rozprawy doktorskiej (w przypadku otwartego przewodu doktorskiego).

7)    Oświadczenie o dziedzinie nauki i dyscyplinie naukowej.

MIEJSCE I TERMIN SKŁADANIA DOKUMENTÓW

Sekretariat Instytutu Językoznawstwa

45-040 Opole

pl. Kopernika 11  p. 203

do 2 września 2022 r. do godz. 14.00