profesor uczelni

Wydział Filologiczny
Uniwersytet Opolski
  • Miejsce: Opole
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk humanistycznych
  • językoznawstwo

Opis stanowiska

PODSTAWOWE WYMAGANIA KWALIFIKACYJNE

1)    Stopień magistra filologii angielskiej (lub analogiczny, np. zdobyty na uczelni zagranicznej).

2)    Dyplom doktora habilitowanego w dyscyplinie językoznawstwa.

3)    Dorobek naukowy w zakresie językoznawstwa angielskiego (ze szczególnym uwzględnieniem  publikacji w wysoko punktowanych czasopismach, prace recenzowane, projekty badawczo-rozwojowe, udział w konferencjach naukowych).

4)    Udokumentowane doświadczenie w dydaktyce akademickiej w języku angielskim.

DODATKOWE KRYTERIA KWALIFIKACYJNE

1)    Ukończenie szkoleń lub warsztatów podnoszących umiejętności badawcze.

WYMAGANE DOKUMENTY KWALIFIKACYJNE

1)    Podanie o zatrudnienie do JM Rektora.

2)    Życiorys.

3) Kwestionariusz osobowy, oświadczenie o podstawowym miejscu pracy, oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych – dostępne na stronie:  http://bsp.uni.opole.pl/nauczyciele-akademiccy/

4)    Wykaz publikacji naukowych.

5)    Dokumenty poświadczające wymagania i kryteria kwalifikacyjne.

7)    Oświadczenie o dziedzinie nauki i dyscyplinie naukowej.

MIEJSCE I TERMIN SKŁADANIA DOKUMENTÓW

Sekretariat Instytutu Językoznawstwa

45-040 Opole

pl. Kopernika 11  p. 203

do 2 września 2022 r. do godz. 14.00