Profesor uczelni

Katedra Fizjoterapii
Akademia Nauk Stosowanych im. Stanisława Staszica w Pile
  • Miejsce: Piła
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu

Opis stanowiska

OGŁOSZENIE KONKURSOWE

na stanowisko Profesora Państwowej Uczelni  Stanisława Staszica

 w Katedrze FIZJOTERAPII

Państwowej Uczelni Stanisława Staszica w Pile

Zgodnie z art. 119 ust. 1 ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce
(Dz.U. 2018 poz. 1668)

INSTYTUCJA: Państwowa Uczelnia Stanisława Staszica w Pile

MIASTO: 64-920 Piła, Polska

STANOWISKO: Profesor Uczelni

DYSCYPLINA NAUKOWA: Nauki o zdrowiu, nauki medyczne, nauki o kulturze fizycznej

DATA OGŁOSZENIA: 28.07.2021 r.

TERMIN SKŁADANIA OFERT: 29.08.2021r.

LINK DO STRONY: https://bip.puss.pila.pl/rekrutacja/rekrutacja-nauczycieli-akademickich

SŁOWA KLUCZOWE: doktor, doktor habilitowany, fizjoterapia, medycyna, dydaktyka, badania naukowe

OPIS:

Do konkursu mogą przystąpić osoby posiadające:

  tytuł doktora lub doktora habilitowanego w zakresie nauk: o  zdrowiu lub nauk medycznych lub nauk o kulturze fizycznej,

udokumentowane doświadczenie dydaktyczne w zakresie prowadzenia przedmiotów związanych z fizjoterapią , klinicznymi podstawami fizjoterapii,

udokumentowany dorobek naukowy związany z tematyką fizjoterapii, klinicznymi podstawami fizjoterapii, naukami medycznymi, naukami o zdrowiu, naukami o kulturze fizycznej

Kandydat zobowiązany jest do spełnieniu wymogów wynikających z art. 113 ust.1 oraz art. 125. l. ustawy z dnia 1 ustawy z dnia Ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz. U. 2018 poz. 1668). Tryb postępowania konkursowego określony został w § 114 –119 Statutu Państwowej Uczelni Stanisława Staszica w Pile. http://bip.pwsz.pila.pl/law/statute/Statut.pdf