asystent dydaktyczny

Wydział Budownictwa Mechaniki i Petrochemii
Politechnika Warszawska
  • Miejsce: Płock
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • inżynieria mechaniczna

Opis stanowiska

Od kandydata oczekuje się udokumentowanego, znaczącego dorobku i doświadczenia dydaktycznego w zakresie mechaniki technicznej, analitycznej i wytrzymałości materiałów. Dodatkowo oczekuje się umiejętności posługiwania się narzędziami do komputerowego wspomagania nauczania wymienionych przedmiotów  w formie stacjonarnej i zdalnej. Oczekuje się prowadzenia zajęć na kierunku kształcenia: mechanika i budowa maszyn.

Wymienione dokumenty  należy  składać  w  Sekretariacie Instytutu Inżynierii Mechanicznej 09-400 Płock ul. Łukasiewicza 17 pok. 238; tel. 24 367-21-69

Bliższych informacji udziela: Sekretariat Instytutu Inżynierii Mechanicznej

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w terminie do dnia 17.06.2021 r.

Politechnika Warszawska zastrzega sobie prawo do zamknięcia konkursu bez wyłonienia kandydata i bez podania przyczyny.

Niepoinformowanie kandydata o wynikach konkursu jest równoznaczne z odrzuceniem jego oferty. Wygranie konkursu nie jest gwarancją zatrudnienia.