Post-doc stanowisko badawcze

  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Wynagrodzenie: 9000 zł brutto
  • Dziedzina nauk humanistycznych
  • archeologia

Opis stanowiska

Kandydat z otwartym umysłem do podejmowania nowych wyzwań w zakresie teledetekcji, obrazowania cyfrowego i modelowania trójwymiarowego w tym projekcie, doktorant musi być zapoznany z różnymi metodami teledetekcji, technikami mapowania cyfrowego i platformami do integracji, analizy i rozpowszechniania wspomnianych danych.Kandydat powinien być zapoznany z szerokim zakresem geoprzestrzennych metod terenowych, w tym LiDAR, fotogrametrii, skanowania laserowego, magnetometrii i / lub radaru penetracji gruntu.-Wymagane jest szerokie doświadczenie z oprogramowaniem geoprzestrzennym, teledetekcyjnym imodelującym, w tym między innymi: ArcGIS, QGIS, AutoCAD, Metashape, Sketchup, Blender.-Znajomość teorii architektury i historii architektury andyjskiej będzie dodatkowym atutem. Kandydat na tostanowisko zostanie wyłoniony w drodze otwartego konkursu zgodnie z zasadami konkursu OPUS NCNDo konkursu mogą przystąpić osoby spełniające warunki określone art. 113 ustawy z dnia 20 lipca 2018 r.

Nasze wymagania

  • Wymagane jest szerokie doświadczenie z oprogramowaniem geoprzestrzennym, teledetekcyjnym i modelującym, w tym między innymi: ArcGIS, QGIS, AutoCAD, Metashape, Sketchup, Blender
  • dobra znajomość języka angielskiego i hiszpańskiego

Mile widziane

  • Kandydaci powinni być zapoznanie z szerokim zakresem geoprzestrzennych metod terenowych, w tym LiDAR, fotogrametrii, skanowania laserowego, magnetometrii i / lub radaru penetracji gruntu
  • Znajomość teorii architektury i historii architektury andyjskiej będzie dodatkowym atutem. Kandydat na to stanowisko zostanie wyłoniony w drodze otwartego konkursu zgodnie z zasadami konkursu OPUS NCN

Zakres obowiązków

  • opracowywania i wdrażania nowatorskich cyfrowych metodologii pozyskiwania danych, integrowania danych z wielu metod i skal w spójne platformy
  • koordynowanie przepływów pracy między różnymi technologiami i platformami oraz wdrażanie tych technologii w terenie w wyznaczonych miejscach i okolicach
  • nadzorowanie prac terenowych i wdrażanie przepływów pracy w regionie Cusco podczas prac terenowych
  • aktywny udział w prowadzeniu badań i całym procesie publikacji (od pomysłu do napisania ostatecznej wersji roboczej), ewentualne prowadzenie projektów komercyjnych
  • współpraca i efektywna komunikacja z zespołem i zewnętrznymi grupami badawczymi
  • udział w określaniu strategii badawczych i nowych kierunków badań

Oferujemy

  • Wyznaczanie kierunków pracy na podstawie dyskusji, kultura pracy oparta na współpracy i wsparciu ze strony zespołu: Twój rozwój osobisty i Twoje zdanie będą dla nas ważne
  • brak wymogu prowadzenia zajęć dydaktycznych
  • współautorstwo publikacji w uznanych czasopismach naukowych
  • udział w projektach badawczych
  • wsparcie w realizacji własnych pomysłów badawczych i samokształcenia
  • udział w międzynarodowych konferencjach
  • dobre warunki pracy w Centrum Studiów Andyjskich

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • CV
  • list motywacyjny