2 stanowiska asystenta

Instytut Informatyki i Ekonomii Ilościowej
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
  • Miejsce: Poznań
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • informatyka techniczna i telekomunikacja

Opis stanowiska

REKTOR

UNIWERSYTETU EKONOMICZNEGO W POZNANIU

61-875 Poznań, al. Niepodległości 10

  ogłasza

KONKURS na stanowisko

ASYSTENTA – 2 etaty

w Katedrze Technologii Informacyjnych

ZADANIA:

  • Prowadzenie badań naukowych w zakresie informatyki i gospodarki 4.0.
  • Udział w projektach naukowych krajowych i międzynarodowych.
  • Przygotowywanie artykułów naukowych w języku polskim i angielskim.
  • Wygłaszanie referatów na konferencjach naukowych w kraju i za granicą.
  • Prowadzenie zajęć ze studentami w języku polskim i angielskim.

WYMAGANIA:

  • Tytuł zawodowy magistra, magistra inżyniera lub równorzędny.
  • Wiedza i umiejętności informatyczne.
  • Publikacje naukowe (opcjonalnie).
  • Doświadczenie w realizacji projektów naukowych (opcjonalnie).
  • Udokumentowane kwalifikacje pedagogiczne (opcjonalnie).
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie wymaganym do prowadzenia badań naukowych i dydaktyki.
  • Spełnianie warunków określonych w art. 113 ustawy z dnia 20 lipca 2018 roku Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (j.t.  Dz. U. z 2021 roku poz. 478, z późn. zm.)