adiunkt

Wydział Inżynieri Środowiska i Inżynierii Mechanicznej
Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
  • Miejsce: Poznań
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka

Opis stanowiska

Praca naukowa w szeroko rozumianej dyscyplinie inżynieria środowiska lub budownictwo. Prowadzenie zajęć dydaktycznych obejmujących mechanikę budowli, klimatyzację, wentylację i ogrzewanie obiektów budowlanych, komputerowe wspomaganie projektowania.

Wymagania:

studia wyższe na kierunku inżynieria środowiska, inżynieria gospodarki wodnej, lub budownictwo,

stopień naukowy doktora/doktora habilitowanego w dyscyplinie inżynieria środowiska, kształtowanie środowiska lub budownictwo,

– dobra znajomość języka angielskiego,

– posiadanie predyspozycji do pracy naukowej i dydaktycznej na stanowisku nauczyciela akademickiego w zakresie tematyki związanej z inżynierią środowiska lub budownictwem

umiejętność prowadzenia prac projektowych z wykorzystaniem technik komputerowych

Oczekiwania:

umiejętność samodzielnego prowadzenia badań naukowych oraz pracy w zespołach badawczych,

umiejętność przekazywania wiedzy, zdolność i chęć do samokształcenia oraz podnoszenia kwalifikacji,

 mile widziane doświadczenie zawodowe oraz uprawnienia zawodowe,