Wykładowca

Collegium Da Vinci
  • Miejsce: Poznań
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk ścisłych i przyrodniczych
  • informatyka

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • prowadzenie zajęć dydaktycznych oraz działalność związana z działalnością dydaktyczną,
  • utrzymywanie komunikacji ze studentami zgodnie ze standardem przyjętym na Uczelni,
  • udział w zebraniach Katedry i pracach zespołów uczelnianych,
  • udział w pracach nad współtworzeniem nowych kierunków i modyfikacjami aktualnej oferty Uczelni,
  • udział w spotkaniach i warsztatach związanych z funkcjonowaniem Uczelni,
  • udział w bieżących pracach związanych z funkcjonowaniem Katedry.

Nasze wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy na pełen etat,
  • minimum wykształcenie wyższe magisterskie z zakresu obejmującego informatykę lub data science (preferowany tytuł doktora),
  • minimum rok doświadczenia w prowadzeniu zajęć lub szkoleń związanych z informatyką lub analityką danych,
  • gotowość do prowadzenia zajęć dydaktycznych z zakresu informatyki lub data science,
  • umiejętność prowadzenia zajęć w języku angielskim będzie dodatkowym atutem.

Kandydatów prosimy o przesłanie CV z klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby niniejszej rekrutacji. Termin składania ofert: 8 grudnia 2022.