wykładowca/

Wydział Nauk Społecznych
Collegium Da Vinci
  • Miejsce: Poznań
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk społecznych
  • nauki o komunikacji społecznej i mediach

Opis stanowiska

ogłasza nabór na stanowisko

Wykładowcy / Wykładowcy praktyka w Katedrze Edukacji i Nowych Mediów

Na kierunek: Marketing Internetowy

Miejsce pracy:  Collegium Da Vinci w  Poznaniu (Wydział Nauk Społecznych)

Zatrudnienie: umowa o pracę od 1 października 2021 r.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe magisterskie lub stopień naukowy doktora,
  • mile widziane doświadczenie dydaktyczne w szkolnictwie wyższym lub udokumentowane doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, kursów dla osób dorosłych przynajmniej w jednym z obszarów:
    • komunikacja społecznaa,
    • marketing internetowy,
    • CSR,
    • PR,
    • działania w branży internetowej,
    • e-commerce,
  • znajomość języka angielskiego.

Kryteria oceny obejmować będą:

  • osiągnięcia praktyczne,
  • motywacja do pracy dydaktycznej i organizacyjnej,
  • otwartość na nowe wyzwania i kreatywne działanie,
  • gotowość do włączania się w projekty uczelniane i biznesowe.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie zajęć dydaktycznych, zgodnych z wykształceniem lub doświadczeniem
  • udział w pracach Katedry (prace nad programami studiów, nowymi kierunkami studiów, bieżąca organizacja pracy Katedry)
  • udział w spotkaniach organizacyjnych i bieżących
  • udział w zespołach wydziałowych i uczelnianych
  • udział w projektach dydaktycznych i biznesowych CDV
  • rozwój swoich kompetencji dydaktycznych, praktycznych lub naukowych.

Osoby zainteresowane proszone są o złożenie następujących dokumentów:

  • aktualne CV i list motywacyjny,
  • wykaz publikacji branżowych lub naukowych (ewentualnie zrealizowanych projektów praktycznych),
  • kopia dyplomu ukończenia studiów wyższych,
  • rekomendacje i certyfikaty językowe ( jeśli posiada),
  • oświadczenie kandydata, że w przypadku zatrudnienia, Collegium Da Vinci w Poznaniu będzie podstawowym miejscem pracy,
  • inne dokumenty potwierdzające kwalifikacje,
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacyjnego ( załącznik do ogłoszenia).

Dokumentację proszę przesłać na adres e-mail: praca@cdv.pl  w terminie do 30.06.2021.

Postępowanie dotyczące naboru zostanie rozstrzygnięte najpóźniej 15.07.2021 r. Collegium Da Vinci zastrzega sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty lub nierozstrzygnięcia naboru.