Profesor stanowisko badawczo-dydaktyczne

Wydział Zarządzania
Politechnika Wrocławska
  • Miejsce: Wroclaw
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk humanistycznych
  • filozofia

Opis stanowiska

Katedra Nauk Humanistycznych i Społecznych zaprasza do składania wniosków badaczy z tytułem profesora, zainteresowanych pracą badawczą, dydaktyczną i organizacyjną w ramach Priorytetowych Obszarów Badawczych Politechniki Wrocławskiej (https://pwr.edu.pl/uczelnia/informacje-ogolne/strategia) w jednej z dyscyplin: ekonomia i finanse, filozofia, geografia społeczno-ekonomiczna i gospodarka przestrzenna, nauki o komunikacji społecznej i mediach, nauki o zarządzaniu i jakości, nauki socjologiczne lub psychologia.

Nasze wymagania

  • Tytuł profesora.
  • Znaczący dorobek publikacyjny w ramach przynajmniej jednej z dyscyplin: ekonomia i finanse, filozofia, geografia społeczno-ekonomiczna i gospodarka przestrzenna, nauki o komunikacji społecznej i mediach, nauki o zarządzaniu i jakości, nauki socjologiczne lub psychologia, tj. minimum 5 publikacji w ciągu ostatnich 10 lat – artykułów w czasopismach z listy JCR, których wydawcą nie jest MDPI (www.mdpi.com), lub monografii opublikowanych przez wydawnictwa poziomu II.
  • Doświadczenie w zakresie uczestnictwa w roli kierownika lub wykonawcy w projektach badawczych oraz aplikowania o granty badawcze.
  • Aktywny udział w międzynarodowych konferencjach naukowych.
  • Doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych na poziomie akademickim w języku polskim i angielskim.
  • Biegła znajomość języka polskiego i angielskiego

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie badań naukowych w ramach Priorytetowych Obszarów Badawczych Politechniki Wrocławskiej w jednej z dyscyplin: ekonomia i finanse, filozofia, geografia społeczno-ekonomiczna i gospodarka przestrzenna, nauki o komunikacji społecznej i mediach, nauki o zarządzaniu i jakości, nauki socjologiczne lub psychologia.
  • Publikowanie wyników badań w czasopismach z listy JCR.
  • Aktywny udział w seminariach naukowych, warsztatach i konferencjach.
  • Inicjowanie, pozyskiwanie i koordynowanie projektów badawczych
  • Prowadzenie zajęć dydaktycznych w języku polskim i angielskim, prowadzenie działań na rzecz podnoszenia jakości kształcenia.
  • Wykonywanie prac organizacyjnych na rzecz Katedry i Uczelni.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę w prestiżowej Uczelni
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w dynamicznym, rozwijającym się zespole

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Wykaz dokumentów wraz z wymaganymi oświadczeniami znajduje się na stronie Politechniki Wrocławskiej. Link do strony: https://ofertypracy.pwr.edu.pl/offer/19571d21-2a69-4219-a06c-cee44ef05db2/view/