Profesor stanowisko badawczo-dydaktyczne

Wydział Nauk Społecznych
Akademia Nauk Stosowanych im. Księcia Mieszka I w Poznaniu
  • Miejsce: Poznań
  • Forma zatrudnienia: część etatu, umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk społecznych
  • psychologia

Opis stanowiska

Poznańska Akademia Medyczna NS im. Księcia Mieszka I w Poznaniu poszukuje profesora psychologii, który pokieruje zespołem naukowo-dydaktycznym na Wydziale Nauk Społecznych.

Nasze wymagania

  • Stopień doktora habilitowanego w zakresie psychologii
  • Dorobek naukowy

Mile widziane

  • Tytuł profesora

Zakres obowiązków

  • Zajęcia dydaktyczne
  • Badania naukowe, publikacje

Oferujemy

  • Możliwość kierowania zespołem dydaktyczno-badawczym
  • Praca w prężnie rozwijającej się uczelni łączącej perspektywy nauk medycznych i społecznych

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • życiorys
  • kwestionariusz osobowy
  • własnoręcznie poświadczoną za zgodność z oryginałem kopię nadania stopnia naukowego doktora habilitowanego
  • własnoręczne poświadczone kopie dyplomów
  • wykaz publikacji naukowych
  • oświadczenie, że Poznańska Akademia Medyczna NS im. Księcia Mieszka I będzie podstawowym miejscem pracy
  • kopie dokumentów potwierdzających przebieg pracy zawodowej
  • oświadczenie o spełnianiu wymagań art. 113 ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce
  • zgoda na przetwarzanie danych osobowych
  • klauzula informacyjna