Profesor stanowisko badawczo-dydaktyczne

Wydział Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu
Uniwersytet Radomski im. Kazimierza Pułaskiego
  • Miejsce: Radom
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu
  • nauki medyczne

Nasze wymagania

  • • posiadanie tytułu naukowego w dziedzinie nauk medycznych;
  • • doświadczenie w zakresie prowadzenia zajęć dydaktycznych w uczelni wyższej na kierunku lekarskim z przedmiotu embriologia;
  • • posiadanie prawa wykonywania zawodu lekarza;
  • • publikacje naukowe z zakresu nauk medycznych;
  • • znajomość języka angielskiego.

Zakres obowiązków

  • zgodnie z art. 115 ustawy PSWiN
  • zgodnie z Regulaminem pracy URad par. 17

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • • podanie o zatrudnienie skierowane do Rektora Uniwersytetu Radomskiego;
  • • życiorys (CV);
  • • kwestionariusz osobowy dla kandydata do pracy;
  • • skany dokumentów potwierdzających wykształcenie i posiadane kwalifikacje;
  • • wykaz osiągnięć naukowych, dydaktycznych;
  • • wykaz publikacji naukowych;
  • • oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych;
  • • oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych;
  • • oświadczenie o niekaralności prawomocnym wyrokiem sądowym za przestępstwo umyślne lub umyślne przestępstwo skarbowe;
  • • oświadczenie o niekaralności karą dyscyplinarną pozbawienia prawa do wykonywania zawodu nauczyciela akademickiego lub karą wydalenia z pracy z zakazem wykonywania pracy w uczelniach,
  • • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji;
  • • oświadczenie, że w przypadku wygrania konkursu Uniwersytet Radomski będzie podstawowym miejscem pracy;
  • • zobowiązanie do złożenia oświadczenia, o którym mowa w art. 265 ust. 5 ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (oświadczenie zaliczeniu do liczby „N”).