Profesor stanowisko badawczo-dydaktyczne

Wydział Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach
Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
  • Miejsce: Poznań
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk weterynaryjnych
  • weterynaria

Opis stanowiska

Tytuł profesora w naukach weterynaryjnych, wartościowe osiągnięcia naukowe – udokumentowane publikacjami w uznanych czasopismach naukowych posiadających IF; doświadczenie badawcze i dydaktyczne z zakresu, planuje pracę badawczą i ubieganie się o środki na
jej realizację. Wykazuje dobrą znajomość języka angielskiego

Nasze wymagania

  • Posiadanie tytułu Profesora w dyscyplinie weterynaria
  • Wykazanie sie dorobkiem naukowym, dydaktyznym i organizacyjnym w zakresie: rozrodu zwierząt
  • Posiadanie predyspozycji do pracy dydaktoczno-wychowawczej i naukowo-badawczej na stanowisku nauczeciela akademickiego
  • dobra znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie zajęć dydaktycznych ze studentami
  • realizacja pensum dydaktycznego
  • prowadzenie badań naukowych i prac rozwojowych
  • Organizacja i udział konferencjach i seminariach związanych z prowadzonymi badaniami
  • udział w szkoleniach służących podnoszeniu swoich umijętności

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie o zatrudnienie
  • kwestionariusz osobowy
  • odpis dokumentu ukończenia studiów wyższych oraz potwierdzający uzyskanie stopnia doktora
  • autoreferat
  • wykaz publikacji naukowo-badawczych i dydaktycznych
  • oświadczenie o akceptacji warunków konkursu
  • oświadczenie, iz zatrudnienie w UPP będzie podstawiwym miejscem pracy
  • CV