Profesor stanowisko badawczo-dydaktyczne

Wydział Biznesu
Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie
  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk społecznych
  • ekonomia i finanse

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie ogłasza rekrutację na stanowisko: PROFESORA / PROFESORA UCZELNI na WYDZIALE BIZNESU

Nasze wymagania

  • tytuł profesora lub stopień naukowy doktora habilitowanego w dziedzinie nauk społecznych, w dyscyplinie ekonomia i finanse lub nauki o zarządzaniu i jakości
  • doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych oraz działalności organizacyjnej na rzecz uczelni
  • wybór Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie jako podstawowego miejsca zatrudnienia
  • dorobek naukowy potwierdzony publikacjami naukowymi, w tym w wysokopunktowanych czasopismach naukowych krajowych i/lub zagranicznych
  • gotowość do prowadzenia badań naukowych, upowszechniania ich wyników w formie publikacji naukowych oraz przypisanie działalności badawczej do dyscypliny ekonomia i finanse i/lub nauki o zarządzaniu i jakości
  • co najmniej dobra znajomość języka angielskiego
  • entuzjazm, pasja oraz kreatywność w wykonywanej pracy badawczej i dydaktycznej
  • gotowość do rozpoczęcia pracy od października 2024 roku

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć dydaktycznych
  • prowadzenie działalności organizacyjnej na rzecz uczelni
  • prowadzenie badań naukowych

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • dobre relacje w zespole i przyjazną atmosferę pracy
  • pracę w nowoczesnym kampusie Uczelni w centrum Warszawy
  • wsparcie działalności publikacyjnej i prowadzonych badań
  • możliwość sfinansowania kosztów postępowania o nadanie tytułu profesora (dla kandydatów/kandydatek ze stopniem naukowym doktora habilitowanego)
  • wzrost wynagrodzenia w miarę uzyskiwanych osiągnięć naukowych
  • wsparcie rozwoju zawodowego poprzez udział w organizowanych przez uczelnię szkoleniach
  • wynagrodzenie 10 000 zł netto/miesięcznie

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • curriculum vitae z opisem doświadczenia dydaktycznego i organizacyjnego, z wykazem dotychczas nauczanych przedmiotów
  • wykaz osiągnięć naukowych (monografie, artykuły naukowe, redakcje prac zbiorowych, udział w projektach badawczych, pozyskiwanie grantów itp.)
  • syntetyczny opis (maks. 2 str. A4) wizji własnego rozwoju zawodowego w okresie najbliższych 3 lat
  • kopia dyplomu doktora habilitowanego i/lub nadanego tytułu profesora
  • deklaracja wskazania Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie jako podstawowego miejsca zatrudnienia