Profesor stanowisko badawczo-dydaktyczne

Wydział Finansów i Zarządzania
Uniwersytet WSB Merito we Wrocławiu
  • Miejsce: Wrocław
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk humanistycznych
  • językoznawstwo

Nasze wymagania

  • stopień doktora habilitowanego w dyscyplinie językoznawstwa;
  • filolog języka angielskiego;
  • kształcenie studentów w tym nadzorowanie i ocenianie prac studentów;
  • uczestnictwo w pracach organizacyjnych uczelni;
  • udokumentowana aktywność naukowa;
  • doświadczenie w kierowaniu lub uczestniczeniu w projektach badawczych.

Zakres obowiązków

  • przeprowadzanie zajęć dydaktycznych, zarówno zdalnych jak i stacjonarnych, z zakresu językoznawstwa;
  • prowadzenie seminariów magisterskich;
  • udział w pracach komisji egzaminacyjnych;
  • promowanie prac magisterskich i doktorskich;
  • prowadzenie działalności naukowej, obejmującej: badania naukowe, upowszechnianie wyników działalności naukowej, w szczególności w postaci artykułów i monografii naukowych;
  • pozyskiwanie lub realizacja projektów badawczych i badawczo-rozwojowych.

Oferujemy

  • wynagrodzenie zgodne z regulaminem wynagradzania obowiązującym na Uniwersytecie WSB Merito we Wrocławiu;
  • możliwości rozwoju indywidualnego jak i udział w rozwoju kierunku,;
  • wsparcie organizacyjne i finansowe działań związanych z rozwojem naukowym;
  • system benefitów pracowniczych (premii i nagród regulaminowych, bezpłatnych szkoleń);
  • wsparcie w zakresie kształcenia zdalnego.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • CV

Weź udział w rekrutacji