Profesor stanowisko dydaktyczne

  • Miejsce: Ciechanów
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk społecznych
  • ekonomia i finanse

Nasze wymagania

  • tytuł naukowy/stopień naukowy/tytuł zawodowy doktor w dziedzinie nauk społecznych, w dyscyplinie: ekonomia i finanse
  • wiedzę z zakresu: zarządzania przedsiębiorstwem w kryzysie, dokumentacji kadrowo płacowej i ochrony danych osobowych, podstaw makroekonomii, rachunkowości małych firm, ubezpieczeń społecznych w praktyce, rozliczeń podatkowych w praktyce, wybranych aspektów rachunkowości finansowej w praktyce, dokumentacji kadrowo – płacowej w praktyce.

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć ze studentamizenie
  • realizacja zadań administracyjnych zgodnie z działalnością dydaktyczną.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Wniosek/podanie o zatrudnienie.
  • Kwestionariusz osobowy.
  • Potwierdzone kopie dokumentów stwierdzających uzyskanie tytułu naukowego, stopnia naukowego, tytułu zawodowego lub równorzędnego.
  • Informacje o dorobku naukowym, dydaktycznym i/lub opis doświadczenia praktycznego uzyskanego poza szkolnictwem wyższym, ze szczególnym uwzględnieniem dyscypliny naukowej związanej z ogłoszeniem konkursu.
  • Oświadczenie kandydata, że wyraża zgodę na zatrudnienie go w pełnym wymiarze czasu pracy, a uczelnia będzie stanowiła podstawowe miejsce pracy (w przypadku kandydata ubiegającego się o zatrudnienie na pełen etat).
  • Oświadczenie RODO.
  • Oświadczenie o doświadczeniu zawodowym i kompetencjach uzyskanych poza uczelnią pozwalających na prawidłową realizację zajęć w ramach programu studiów.