Profesor stanowisko dydaktyczne

Katedra Ratownictwa Medycznego
Akademia Nauk Stosowanych im. Stanisława Staszica w Pile
  • Miejsce: Piła
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu
  • nauki medyczne

Opis stanowiska

Do konkursu mogą przystąpić osoby posiadające:
-tytuł co najmniej doktora habilitowanego w dyscyplinie nauki medyczne
-tytuł zawodowy lekarza,
-specjalizacja w dziedzinie medycyna ratunkowa, anestezjologia.
-udokumentowane doświadczenie dydaktyczne w zakresie prowadzenia przedmiotów związanych z medycyną ratunkową i/ lub anestezjologią i intensywną terapią,
-udokumentowany dorobek naukowy związany z tematyką medycyny ratunkowej i/ lub anestezjologii, naukami medycznymi.

Nasze wymagania

  • Stopień naukowy doktora habilitowanego lub profesora, w zakresie nauk: medycznych.
  • Doświadczenie dydaktyczne w zakresie prowadzenia przedmiotów związanych z przedmiotami: medycyna ratunkowa i/lub anestezjologia.
  • Dorobek naukowy z zakresu nauk medycznych lub nauk o zdrowiu oraz wykaz publikacji z ostatnich 10 lat
  • Zatrudnienie w ANS w podstawowym miejscu pracy i w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Dyspozycyjność w wybrane dni (min. 2dni ) w tygodniu.
  • Znajomość języka obcego (angielski).
  • Gotowość do prowadzenia grup seminaryjnych, projektów naukowych.

Zakres obowiązków

  • Zapewnienie wysokiej jakości zajęć dydaktycznych z przedmiotów klinicznych na kierunku Ratownictwo Medyczne
  • Zapewnienie specjalistycznej kadry dydaktycznych dla kierunku Ratownictwo Medyczne.
  • Kandydat/ka zobowiązany/a jest do spełnienia wymogów wynikających z art. 113 oraz art. 125 ust. 1 Ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz.U. 2018 poz. 1668 z późn. zm.). Tryb postępowania konkursowego określony został w § 114-119 Statutu Akademii Nauk Stosowanych im. Stanisława Staszica w Pile: https://bip.ans.pila.pl/prawo/statut-uczelni

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • List motywacyjny lub wniosek o zatrudnienie; CV;
  • Odpis dyplomu oraz inne dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje i spełnienie wymagań określonych w przepisach powszechnie obowiązujących oraz wymagań dodatkowych, określonych w statucie ANS w Pile;
  • Kserokopie zaświadczeń, certyfikatów o ukończonych kursach i doskonaleniu zawodowym
  • Kserokopie lub odpis/y dyplomu/ów specjalizacji lekarskich
  • Kopia lub odpis prawa wykonywania zawodu lekarza;
  • Informacja o osiągnięciach naukowych, dydaktycznych i organizacyjnych z wykazem publikacji
  • Informacje o doświadczeniu zawodowym
  • Oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych;
  • Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • Oświadczenie o niekaralności karą dyscyplinarną pozbawienia prawa do wykonywania zawodu nauczyciela akademickiego na czas nieokreślony lub na czas określony;
  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na zatrudnienie w podstawowym miejscu pracy;
  • Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w związku z prowadzonym postępowaniem konkursowym
  • Dodatkowo kandydat może złożyć inne dokumenty lub podać informacje, które w jego ocenie mogą być przydatne w rozstrzygnięciu konkursu.

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Akademia Nauk Stosowanych im. Stanisława Staszica w Pile, ul. Podchorążych 10, 64-920 Piła, lub drogą mailową na adres: ratownictwo@ans.pila.pl