Profesor uczelni stanowisko badawcze

  • Miejsce: Gdańsk
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • inżynieria mechaniczna

Opis stanowiska

Prowadzenie oraz wykonanie projektu w ramach programu „Nobelium Joining Gdansk Tech Research Community” polegajace na określeniu wpływu parametrów konstrukcyjnych śruby napędowej statku na zjawisko wentylacji (w warunkach pozaprojektowych), opracowanie modelu dla szerokiego zakresu danych wejściowych.

Nasze wymagania

  • stopień dr inż. hydromechaniki okrętu,
  • minimum 4 letnie doświadzczenie w pracy w zagranicznych ośrodkach badawczych / uczelniach zagranicznych,
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów komercyjnych / badawczych dla zagranicznych kontrahentów,
  • minimum 4 letnie doświadczenie w przeprowadzeniu oraz analizie modelowych badań hydromechanicznych statków (basen holowniczy lub basen oceaniczny),
  • dobra znajomość zagadnień związanych z hydromechaniką okrętu,
  • doświadczenie w przeprowadzeniu badań modelowych oraz analizy oporowej i napędowej statków,
  • doświadczenie w przeprowadzeniu obliczeń pracy śrub okrętowych,
  • doświadczenie w przeprowadzeniu oraz analizie badań modelowych statków i obiektów morskich w warunkach zafalowania.

Mile widziane

  • doświadczenie w prowadzeniu projektów oraz analizie badań w tunelu kawitacyjnym.

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie projektu w programie "Nobelium Joining Gdansk Tech Research Community"

Oferujemy

  • pracę w jednej z wiodących uczelni technicznych w Polsce,
  • akademicką kulturę organizacyjną opartą na zasadach szacunku,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne,
  • możliwość wypoczynku w Ośrodku Wczasowym Politechniki Gdańskiej położonym w malowniczym otoczeniu kaszubskich jezior i lasów,
  • wyjazdy zagraniczne w ramach programu Erasmus+,
  • szkolenia wewnętrzne,
  • dostęp do uczelnianej biblioteki,
  • możliwość przystąpienia do: grupowego pracowniczego ubezpieczenia na życie, prywatnej opieki medycznej, programu sportowo-rekreacyjnego Benefit (karta MultiSport),
  • zajęcia sportowe prowadzone w obiektach Politechniki Gdańskiej,
  • przedszkole, stanowiska do przewijania i punkt karmienia dzieci,
  • punkty gastronomiczne oraz strefy relaksu na terenie Uczelni,
  • parking dla pracowników,
  • dofinansowanie do wypoczynku,
  • preferencyjne pożyczki,
  • pracę w dobrze skomunikowanym miejscu,
  • i wiele więcej... pełną listę korzyści zanjdziesz na stronie: https://chr.pg.edu.pl/dolacz-do-nas

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • życiorys,
  • list motywacyjny,
  • dyplom uzyskania stopnia naukowego doktora,
  • dyplom ukończenia studiów magisterskich.