Profesor uczelni stanowisko badawczo-dydaktyczne

Instytut Nauk Prawnych
Uniwersytet Kaliski im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego
  • Miejsce: Kalisz
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk społecznych
  • nauki prawne

Nasze wymagania

  • doktor habilitowany nauk społecznych w dyscyplinie nauki prawne
  • zasadniczy dorobek z zakresu prawa konstytucyjnego ze specjalizacją prawo wyborcze, w tym opracowania o charakterze komparatystycznym
  • uczestniczenie w konferencjach krajowych i zagranicznych, w tym wygłaszanie referatów w języku angielskim
  • doświadczenie w sprawowaniu funkcji recenzenta w postępowaniach doktorskich i habilitacyjnych
  • doświadczenie praktyczne, w tym na stanowisku kierowniczym
  • autorstwo i współautorstwo monografii
  • doświadczenie dydaktyczne i organizacyjne, członkostwo w radach naukowych czasopism, członkostwo w komitetach naukowych konferencji, w tym międzynarodowych, recenzje dla czasopism naukowych, redakcja i współredakcja czasopism i monografii, staże i kwerendy w zagranicznych ośrodkach naukowych
  • praktyka prawnicza i współpraca ze środowiskiem prawniczym
  • posiadanie znaczącego dorobku dydaktycznego

Zakres obowiązków

  • nauczyciel akademicki w grupie badawczo - dydaktycznej

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Podanie o zatrudnienie skierowane do JM Rektora
  • Życiorys zawodowy zawierający informacje o dorobku naukowym i organizacyjnym oraz informację o kierunku swojej dalszej działalności, wykaz publikacji i inne
  • Kwestionariusz osobowy
  • Odpisy dyplomów potwierdzające posiadane wykształcenie
  • Świadectwa pracy z zakończonych okresów zatrudnienia
  • Oświadczenie o spełnieniu wymagań art. 113 ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce
  • Zgoda na przetwarzanie danych osobowych