Profesor uczelni stanowisko badawczo-dydaktyczne

Instytut Nauk Prawnych
Uniwersytet Zielonogórski
  • Miejsce: Zielona Góra
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk społecznych
  • nauki prawne

Opis stanowiska

Instytut Nauk Prawnych poszukuje pracownika na stanowisko profesora uczelni w grupie badawczo-dydaktycznej .

Nasze wymagania

  • stopień doktora habilitowanego nauk prawnych,
  • udokumentowany dorobek naukowy i organizacyjny,
  • doświadczenie dydaktyczne i organizacyjne w szkołach wyższych
  • doświadczenie w zakresie międzynarodowej współpracy naukowej i dydaktycznej
  • znaczący dorobek naukowy z zakresu prawa zobowiązań i prawa prywatnego międzynarodowego
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na prowadzenie w nim zajęć dydaktycznych

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie badań naukowych
  • Prowadzenie zajęć dydaktycznych
  • Działalność organizacyjna

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Podanie do JM Rektora Uniwersytetu Zielonogórskiego,
  • Życiorys i kwestionariusz osobowy
  • Odpis dokumentu stwierdzający uzyskanie stopnia doktora, doktora habilitowanego
  • Autoreferat
  • Wykaz publikacji uwzgledniający dorobek naukowy i potwierdzający specjalizację w zakresie prawa zobowiązań i prawa prywatnego międzynarodowego:• do uzyskania stopnia doktora habilitowanego lub do ostatniego zatrudnienia na stanowisku profesora nadzwyczajnego, • po uzyskaniu stopnia doktora habilitowanego lub po ostatnim mianowaniu na stanowisku profesora nadzwyczajnego,
  • Informację o osiągnięciach naukowych, dydaktycznych i organizacyjnych oraz w zakresie kształcenia kadr,
  • Dokument lub oświadczenie potwierdzający znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na prowadzenie w nim zajęć dydaktycznych