Profesor uczelni stanowisko dydaktyczne

Wydział Nauk Ekonomicznych i Technicznych
Akademia Nauk Stosowanych w Koninie
  • Miejsce: KONIN
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • inżynieria mechaniczna

Opis stanowiska

Konkurs na stanowisko Profesora uczelni na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Technicznych ANS w Koninie

Nasze wymagania

  • stopień naukowy doktora habilitowanego inżyniera w dziedzinie nauk inżynieryjno-technicznych w dyscyplinie inżynieria mechaniczna lub uprawnienia równoważne;
  • doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych z zakresu modelowania i symulacji konstrukcji, komputerowo wspomaganego projektowania oraz prowadzenia seminarium dyplomowego magisterskiego;
  • doświadczenie praktyczne zdobyte poza uczelnią wyższą w zakresie modelowania i symulacji konstrukcji;
  • opublikowany dorobek naukowy w zakresie inżynierii mechanicznej;
  • dodatkowy atut: certyfikaty w zakresie modelowania oraz druku i skanu 3D;
  • znajomość języka polskiego w mowie i piśmie na poziomie umożliwiającym pracę dydaktyczną;
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca prowadzenie zajęć dydaktycznych w tym języku;
  • dyspozycyjność (obecność minimum 3 dni w tygodniu w ANS w Koninie).

Zakres obowiązków

  • 1. Przeprowadzanie zajęć dydaktycznych zgodnie z opracowanymi uprzednio sylabusami.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Kwestionariusz