Profesor uczelni stanowisko badawcze

Wydział Nauk o Zdrowiu
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
  • Miejsce: Bydgoszcz
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu
  • nauki o zdrowiu

Opis stanowiska

konkurs na stanowisko profesora Uniwersytetu (1 etat w pełnym wymiarze czasu pracy w grupie badawczej) w Katedrze Onkologii

Nasze wymagania

  • posiadają stopień naukowy doktora habilitowanego,
  • posiadają dyplom ukończenia studiów wyższych na kierunku biotechnologia,
  • legitymują się znacznymi i twórczymi osiągnięciami w pracy naukowej, udokumentowanymi dorobkiem naukowym (index Hirscha co najmniej 10),
  • aktywnie uczestniczą w pozyskiwaniu środków na badania naukowe,
  • odbyły staże naukowe w międzynarodowych ośrodkach naukowo-badawczych,
  • posiadają doświadczenie pracy w Laboratorium Genetyki Molekularnej,
  • posiadają umiejętność stosowania sekwencjonowania nowej generacji oraz doświadczenie z zakresu genomiki, transkryptomiki i epigenetyki,
  • posiadają osiągnięcia w pracy dydaktycznej i kształceniu młodej kadry,
  • posiadają znajomość języka angielskiego i polskiego.

Zakres obowiązków

  • zgodnie z Ustawą Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (art. 115)

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na stanowisku profesora Uniwersytetu w pełnym wymiarze czasu pracy

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • wymienione w załączniku