Profesor uczelni stanowisko badawczo-dydaktyczne

Wydział Zarządzania Sportem i Turystyką
Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach
  • Miejsce: Katowice
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk społecznych
  • ekonomia i finanse

Nasze wymagania

  • stopień naukowy doktora habilitowanego w dziedzinie nauk społecznych – ekonomia i finanse;
  • doświadczenie z zakresu ekonomiki i zarządzania;
  • udokumentowany dorobek naukowy;
  • biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie.

Mile widziane

  • doświadczenie zawodowe w zakresie zarządzania instytucjami i organizacjami;
  • doświadczenie w prowadzeniu badań naukowych w obszarze zarządzania organizacjami;
  • umiejętność opracowywania projektów badawczych i aplikacyjnych na potrzeby rynku;
  • znajomość (w mowie i piśmie) języka obcego na potrzeby realizacji procesu dydaktycznego;
  • doświadczenie w zakresie prowadzenia zajęć dydaktycznych;
  • umiejętność obsługi pakietów biurowych.

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć dydaktycznych;
  • prowadzenie działalności naukowej;
  • prowadzenie działalności organizacyjnej na rzecz Katedry, Wydziału, Uczelni.

Oferujemy

  • zatrudnienie od 01.10.2024 r.;
  • pracę w dynamicznym i zgranym zespole oraz w przyjaznej uczelnianej atmosferze;
  • różnorodność zadań i wyzwań, rozwój zawodowy;
  • świadczenia socjalne;
  • możliwość korzystania z obiektów sportowych uczelni.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • zgłoszenie do konkursu adresowane do Rektora AWF Katowice
  • kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie (druk na stronie uczelni)
  • klauzula informacyjna dla kandydata w postępowaniu konkursowym RODO (druk na stronie uczelni)
  • oświadczenie art. 113 ustawy – czynności prawne (druk na stronie uczelni)
  • oświadczenie art. 118 ustawy – bezpośrednia podległość służbowa (druk na stronie uczelni)
  • oświadczenie art. 120 ustawy – AWF Katowice jako podstawowe miejsce pracy (druk na stronie Uczelni)
  • dokumenty potwierdzające posiadanie wymaganych kwalifikacji (w tym dyplomy)
  • CV wraz z informacją o dotychczasowym przebiegu zatrudnienia wraz z wykazem osiągnięć badawczo-naukowych oraz planem rozwoju naukowego i wykazem osiągnięć dydaktycznych

Weź udział w rekrutacji

  • Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach
    Dziekanat Wydziału Zarządzania Sportem i Turystyką (z dopiskiem KONKURS)
    40-065 Katowice, ul. Mikołowska 72A

    oferty-pracy@awf.katowice.pl