Profesor uczelni stanowisko badawczo-dydaktyczne

Akademia Sztuki Wojennej
  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk społecznych
  • nauki o bezpieczeństwie

Nasze wymagania

  • tytuł naukowy profesora w dyscyplinie nauk o bezpieczeństwie;
  • wiedza niezbędna do prowadzenia zajęć dydaktycznych z zakresu strategii wojskowej, strategii obronności, strategii bezpieczeństwa, zarządzania strategicznego bezpieczeństwem, planowania strategicznego instrumentów polityki bezpieczeństwa państwa;
  • wiedza i doświadczenie w obszarze analiz strategicznych;
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku nauczyciela akademickiego co najmniej 7 lat;
  • umiejętności przygotowywania programów kształcenia;
  • znajomość zasad metodycznej pracy nauczyciela akademickiego;

Mile widziane

  • doświadczenie w zakresie kierowania zespołami ludzkimi;
  • posiadanie umiejętności z zakresu tworzenia materiałów dydaktycznych i prowadzenia zajęć z wykorzystaniem technik i metod kształcenia zdalnego.

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć dydaktycznych właściwie przygotowanych pod względem merytorycznym i metodycznym w wymiarze rocznym określonym w Regulaminie pracy,
  • przygotowanie i publikacja podręczników i skryptów akademickich,
  • udział w opracowywaniu oraz aktualizowaniu programów studiów,
  • gromadzenie i przechowywanie, zgodnie z określonymi procedurami, dokumentacji potwierdzającej uzyskanie przez studentów założonych w programie efektów kształcenia,
  • udział w semestralnych sesjach egzaminacyjnych (zasadniczych i poprawkowych) oraz egzaminach dyplomowych (końcowych),
  • kierowanie przygotowaniem prac dyplomowych i recenzowanie tych prac; opieka nad pracami zaliczeniowymi, semestralnymi i końcowymi studentów,
  • pełnienie dyżurów dydaktycznych (konsultacji) zgodnie z planem ustalonym dla danego semestru,
  • przygotowanie analiz i opinii w zakresie realizowanego programu kształcenia i proponowanie zmian w tym zakresie,
  • doskonalenie form dydaktycznych i metod weryfikacji efektów kształcenia, z uwzględnieniem uwag pohospitacyjnych i opinii wyrażonych w ankietach studenckich oceny pracownika oraz wytycznych przedstawionych przez Zespół ds. Zapewnienia Jakości Kształcenia;
  • udział w pracach zespołów i w programach związanych z rozwojem uczelni;
  • inna działalność organizacyjna służąca usprawnieniu funkcjonowania uczelni, poprawie jakości kształcenia i badań naukowych.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Podanie do Rektora o zatrudnienie w Akademii Sztuki Wojennej
  • Oświadczenie, że Akademia Sztuki Wojennej będzie podstawowym miejscem zatrudnienia.
  • Oświadczenie dotyczące zdolności do czynności prawnych, niekaralności i korzystania z praw publicznych.
  • Oświadczenie dotyczące pokrewieństwa z bezpośrednim przełożonym.
  • Podpisane oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Weź udział w rekrutacji

  • Pocztą na adres: Akademia Sztuki Wojennej, al. Chruściela 103, 00-910 Warszawa, z dopiskiem „Konkurs na stanowisko profesora uczelni w Zakładzie Analiz Strategicznych w Wydziale Wojskowym” lub złożenie w punkcie podawczym ASzWoj, mieszczącym się w Biurze Przepustek ASzWoj, bud. nr 52