Profesor uczelni stanowisko dydaktyczne

Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej
Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Nysie
  • Miejsce: Nysa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu
  • nauki o kulturze fizycznej

Opis stanowiska

profesor uczelni – pracownik dydaktyczny

Nasze wymagania

  • 1. stopień doktora habilitowanego nauk o kulturze fizycznej lub nauk o zdrowiu,
  • 2. uprawnienia trenerskie i instruktorskie (instruktor kajakarstwa, narciarstwa biegowego, trenera personalnego),
  • 3. wieloletnie (co najmniej 15 letnie) doświadczenie w pracy w charakterze wykładowcy, prowadząc zajęcia w uczelni wyższej z : fizjologii, fizjologii wysiłku fizycznego, teorii i metodyki treningu sportowego, diagnostyki sportowej, metodologii badań naukowych, praktyki wybranych dyscyplin sportu,
  • 4. wieloletnie (co najmniej 15 letnie) doświadczenie w zakresie współpracy z zespołami sportowymi, w tym na poziomie reprezentacji kraju, realizując zadania w zakresie diagnostyki procesu treningowego, metodyki treningu oraz przygotowania motorycznego,
  • 5. doświadczenie w zakresie: zarządzania zespołem (funkcje kierownicze w uczelni), prowadzenia zajęć dydaktycznych na kierunkach wychowanie fizyczne, fizjoterapia,
  • 6. oświadczenie, że Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Nysie będzie podstawowym miejscem pracy.

Zakres obowiązków

  • 1. Planowanie, organizacja i udział w pracach badawczych i czynnościach w zakresie dydaktyki (np. opracowanie ćwiczeń, testów egzaminacyjnych, instrukcji laboratoryjnych, egzaminu dyplomowego).
  • 2. Działalność organizacyjna i aktywne uczestnictwo w pracach na rzecz Uczelni.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • 1. podanie skierowane do JM Rektora PANS w Nysie (ze wskazaniem numeru postępowania),
  • 2. życiorys zawodowy,
  • 3. kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie,
  • 4. dokumenty poświadczające doświadczenie dydaktyczne,
  • 5. wykaz publikacji naukowych,
  • 6. dokumenty poświadczające doświadczenie zawodowe zdobyte poza szkolnictwem wyższym,
  • 7. oświadczenie, że PANS w Nysie będzie podstawowym miejscem pracy w przypadku wygrania konkursu.

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Oferty należy składać osobiście lub przesyłać na adres:
    ul. Armii Krajowej 7, 48-300 Nysa, Dział Spraw Osobowych, pok. 07 z dopiskiem KONKURS.