Profesor uczelni stanowisko dydaktyczne

  • Miejsce: Krosno
  • Forma zatrudnienia: część etatu, umowa o pracę
  • Dziedzina nauk społecznych
  • nauki socjologiczne

Nasze wymagania

  • stopień doktora nauk humanistycznych lub społecznych,
  • stopień doktora habilitowanego w dyscyplinie socjologia/nauki socjologiczne lub nauki o polityce i administracji,
  • udokumentowane minimum 15-letnie doświadczenie w pracy dydaktycznej na uczelni wyższej,
  • autorstwo lub współautorstwo publikacji w renomowanych czasopismach (co najmniej 50 artykułów naukowych, co najmniej dwóch publikacji książkowych),
  • udział w grantach lub projektach badawczych,
  • doświadczenie w prowadzeniu seminarium dyplomowego w obszarze reprezentowanych nauk (min. 60 wypromowanych licencjatów lub magistrów),
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi działającymi w sektorze bezpieczeństwa wewnętrznego,
  • dyspozycyjność – wykonywanie pracy w terminach wyznaczonych harmonogramem zajęć.

Zakres obowiązków

  • realizacja pensum dydaktycznego oraz inne prace związane z procesem dydaktycznym, kształceniem i wychowywaniem studentów

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie,
  • życiorys (CV),
  • kserokopia odpisu dyplomu ukończenia studiów wyższych, dyplomu uzyskania stopnia naukowego doktora, dyplomu uzyskania stopnia naukowego doktora habilitowanego,
  • dokumenty potwierdzające staż pracy,
  • dokumenty potwierdzające dodatkowe wymagania.