Profesor uczelni stanowisko dydaktyczne

  • Miejsce: JELENIA GÓRA
  • Forma zatrudnienia: część etatu, umowa o pracę
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu
  • nauki o kulturze fizycznej

Opis stanowiska

Rektor Karkonoskiej Akademii Nauk Stosowanych w Jeleniej Górze ogłasza konkurs w grupie pracowników dydaktycznych na stanowisko profesora w Wydziale Nauk Medycznych w Katedrze Nauk o Kulturze Fizycznej i Zdrowiu, kierunek Wychowanie Fizyczne
Rozstrzygnięcie konkursu planowane jest na dzień 07.10.2024 r.
Uczelnia zastrzega sobie możliwość nierozstrzygania konkursu bez podania przyczyny.
Ostateczną decyzję o zatrudnieniu podejmuje Rektor.

Nasze wymagania

  • Posiadanie stopnia naukowego doktora habilitowanego w dyscyplinie Nauki o kulturze fizycznej.
  • Doświadczenie w pracy poza szkolnictwem wyższym w zawodzie
  • Zainteresowania badawcze w zakresie dyscypliny, udokumentowane opublikowaną publikacją naukową.
  • Doświadczenie dydaktyczne związane z prowadzeniem zajęć wykładowych, ćwiczeniowych/warsztatowych w zakresie dyscypliny.

Mile widziane

  • Zatrudnienie w KANS jako podstawowym miejscu pracy w rozumieniu Ustawy prawo o szkolnictwie wyższym i nauce.
  • Minimum 8-letni staż pracy w szkolnictwie wyższym.
  • Kandydat posiada doświadczanie w wykonywaniu obowiązków dydaktycznych (wymagane są umiejętności prowadzenia zajęć dydaktycznych o profilu praktycznym.

Zakres obowiązków

  • Praca jako nauczyciel akademicki w grupie pracowników dydaktycznych.
  • W obszarze badawczym: praca naukowa w obszarze kultury fizycznej, przygotowywanie publikacji naukowej, aplikowanie o granty badawcze, aktywny udział w konferencjach naukowych.
  • W obszarze dydaktycznym: prowadzenie zajęć dydaktycznych w języku polsku, prowadzenie seminariów magisterskich/ inżynierskich/ licencjackich, opieka nad pracami dyplomowymi, opieka nad realizacją praktyk zawodowych przez studentów.
  • W obszarze organizacyjnym: udział w działaniach Katedry Nauk o Kulturze Fizycznej i Zdrowiu w pozyskiwaniu studentów i promocji wizerunku, uczestnictwo w zebraniach organizacyjnych Katedry, udział w pracach Komisji ds. Zapewnienia Jakości Kształcenia.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • CV.
  • Odpis dokumentu stwierdzającego uzyskanie stopnia naukowego doktora w dyscyplinie psychologia.
  • Spis publikacji.
  • Dokumenty potwierdzające dorobek naukowy lub kwalifikacje zawodowe kandydata, w tym doświadczenie w pracy poza szkolnictwem wyższym.
  • Oświadczenie o zatrudnieniu w podstawowym miejscu pracy w rozumieniu Ustawy prawo o szkolnictwie wyższym i nauce.

Weź udział w rekrutacji

  • e-mail: dziekanatwnmit@kans.pl
    lub
    Wydział Nauk Medycznych i Technicznych
    Karkonoskiej Akademii Nauk Stosowanych
    w Jeleniej Górze
    ul. Lwówecka 18
    58-506 Jelenia Góra