Profesor zwyczajny stanowisko dydaktyczne

  • Miejsce: Jelenia Góra
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk społecznych
  • nauki prawne

Opis stanowiska

Rektor Karkonoskiej Akademii Nauk Stosowanych w Jeleniej Górze ogłasza konkurs w grupie pracowników dydaktycznych na stanowisko profesora w Wydziale Nauk Humanistycznych i Społecznych.
Termin składania ofert: od 19.07.2024 do 18.08.2024.
Termin rozstrzygnięcia konkursu: 30.08.2024.
Uczelnia zastrzega sobie możliwość nierozstrzygnięcia konkursu bez podania przyczyny. Ostateczną decyzję o zatrudnieniu podejmuje Rektor.

Nasze wymagania

  • Posiadanie tytułu naukowego profesora.
  • Zainteresowania badawcze w zakresie ww. specjalności udokumentowane co najmniej pięcioma publikacjami wydanymi w okresie ostatnich pięciu lat.
  • Doświadczenie dydaktyczne w szkolnictwie wyższym związane z prowadzeniem zajęć wykładowych w zakresie ww. dyscyplin.
  • Doświadczenie w pracy poza szkolnictwem wyższym.
  • Udokumentowane działanie na rzecz popularyzowania dyscypliny naukowej.

Zakres obowiązków

  • Praca jako nauczyciel akademicki w grupie pracowników dydaktycznych.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • CV.
  • Kopia aktu nadania tytułu naukowego profesora.
  • Spis publikacji.
  • Dokumenty potwierdzające doświadczenie i osiągnięcia dydaktyczne, zawodowe i naukowe.

Weź udział w rekrutacji

  • Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych
    Karkonoskiej Akademii Nauk Stosowanych w Jeleniej Górze
    ul. Lwówecka 18
    58-506 Jelenia Góra

    dziekanatWNHiS@kans.pl