Pracownik dydaktyczny na Wydziale Humanistycznym, kierunek kształcenia: Administracja, dyscyplina: nauki o polityce i administracji

Humanistyczny
Akademia Finansów i Biznesu Vistula
  • Miejsce: Pułtusk
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk społecznych
  • nauki o polityce i administracji

Opis stanowiska

Pracownik dydaktyczny na Wydziale Humanistycznym, kierunek kształcenia: Administracja, dyscyplina: nauki o polityce i administracji.

Oczekiwania:

  • prowadzenie zajęć dydaktycznych w języku polskim i angielskim, z zakresu m.in. Prawa administracyjnego, Podstaw prawa bankowego, Ochrony informacji niejawnych, Stosowania prawa UE w wewnętrznym porządku prawnym;
  • sprawowanie opieki promotorskiej nad przygotowywaniem przez studentów prac dyplomowych;
  • recenzowanie prac dyplomowych oraz udział w komisjach przeprowadzających egzaminy dyplomowe
  • posiadanie doświadczenia i dorobku naukowego w zakresie nauk o polityce i administracji zgodnie z prowadzonymi przedmiotami.

Umiejętności i kwalifikacje:

  • posiadanie co najmniej stopnia naukowego doktora w dziedzinie nauk społecznych w dyscyplinie nauk o polityce i administracji (w wyjątkowych przypadkach tytułu zawodowego magistra przy spełnieniu wszystkich pozostałych wymagań)
  • posiadanie doświadczenia w prowadzeniu zajęć dydaktycznych
  • posiadanie doświadczenia i dorobku naukowego w zakresie nauk o polityce i administracji
  • posiadanie biegłej znajomości języka angielskiego, umożliwiającej prowadzenie zajęć w tym języku
  • posiadanie doświadczenia w praktyce zawodowej, zgodnej z kierunkiem kształcenia

Dodatkowe wymagania:

  • posiadanie doświadczenia zawodowego w administracji publicznej.

Prosimy o wysyłanie dokumentów aplikacyjnych na w/w stanowisko na adres: vistula.hr.cv@vistula.edu.pl do dnia 07.07.2021r.

  • CV
  • oświadczenie o dziedzinie i dyscyplinie;
  • dokumenty poświadczające uzyskanie co najmniej stopnia naukowego doktora (w wyjątkowych przypadkach tytułu zawodowego magistra);
  • oświadczenie, że Akademia Finansów i Biznesu Vistula, Filia Akademia im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku, będzie podstawowym miejscem pracy z dniem zatrudnienia

Szczegóły znajdą Państwo w załączniku.