Adiunkt badawczo – dydaktyczny

Wydział Prawa i Administracji
Uniwersytet Radomski im. Kazimierza Pułaskiego
  • Miejsce: Radom
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk społecznych
  • nauki prawne

Opis stanowiska

  • posiadanie stopnia  naukowego doktora w dziedzinie nauk prawnych;
  • publikacje naukowe z zakresu nauk prawnych, w szczególności z zakresu prawa administracyjnego;
  • posiadanie dorobku naukowego z zakresu prawa medycznego potwierdzone udziałem w konferencjach naukowych, publikacjach naukowych oraz współpracy międzyuczelnianej;
  • posiadanie minimum trzech publikacji z Komunikatu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z okresu ostatnich trzech lat, preferowane publikacje przynajmniej za 70 pkt;
  • co najmniej pięcioletnie doświadczenie zawodowe w zakresie prowadzenia zajęć dydaktycznych w uczelni wyższej na kierunku prawo, m.in. z prawa administracyjnego, postępowania administracyjnego i sądowo-administracyjnego, prawa medycznego;
  • doświadczenie w pracach naukowo-badawczych;
  • posiadanie doświadczenia w zakresie udziału w konsorcjach naukowo – przemysłowych;
  • posiadanie uprawnień do wykonywania zawodu prawniczego z poświadczeniem wykonywania zawodu i praktyką zawodową;
  • doświadczenie w zakresie programu Erasmus +;
  • preferowane doświadczenie w zakresie tworzenia i prowadzenia studiów podyplomowych;
  • opieka nad organizacją studencką/kołem naukowym;
  • pełna dyspozycyjność do prowadzenia zajęć na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych;
  • udział i organizacja konferencji naukowych;
  • prowadzenie zajęć w języku polskim;
  • znajomość języka obcego potwierdzona udziałem w międzynarodowych konferencjach naukowych za granicą, wyjazdach zagranicznych oraz publikacjach w języku obcym.