Adiunkt badawczo – dydaktyczny

Wydział Prawa i Administracji
Uniwersytet Radomski im. Kazimierza Pułaskiego
  • Miejsce: Radom
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk społecznych
  • nauki prawne

Opis stanowiska

  • posiadanie stopnia  naukowego doktora w dziedzinie nauk prawnych lub pedagogiki;
  • posiadanie publikacji z Komunikatu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z zakresu bezpieczeństwa wewnętrznego, w szczególności: przestępczości osób nieletnich, patologii społecznych, bezpieczeństwa jednostki i rodziny, resocjalizacji oraz cyberbezpieczeństwa;
  • posiadanie minimum 5 letniego doświadczenia zawodowego w zakresie prowadzenia zajęć dydaktycznych w uczelni wyższej na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne w obszarze przedmiotów: kryminologii, patologii społecznych, resocjalizacji, zwalczania przestępczości; cyberbezpieczeństwa;
  • posiadanie doświadczenia zawodowego w formacjach mundurowych potwierdzonych między innymi minimum 10 letnią praktyką zawodową oraz doświadczeniem praktycznym w obszarze prewencji kryminalnej lub zwalczania patologii lub resocjalizacji osób nieletnich;
  • udział w dodatkowych szkoleniach, kursach, warsztatach z zakresu bezpieczeństwa wewnętrznego;
  • pełna dyspozycyjność do prowadzenia zajęć na studiach stacjonarnych kilka dni w tygodniu i niestacjonarnych;
  • zaangażowanie w prace organizacyjne Uniwersytetu:
  • udział i organizacja konferencji naukowych;
  •  znać biegle w mowie i piśmie język polski.