Asystent badawczo-dydaktyczny

Wydział Prawa i Administracji
Uniwersytet Radomski im. Kazimierza Pułaskiego
  • Miejsce: Radom
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk społecznych
  • nauki prawne

Opis stanowiska

  • posiadanie tytułu zawodowego magistra albo tytułu równorzędnego w dziedzinie nauk o polityce i administracji lub nauk prawnych;
  • zaawansowany poziom przygotowania rozprawy doktorskiej z obszaru prawa administracyjnego potwierdzony opinią promotora;
  • posiadanie dorobku naukowego z zakresu prawa administracyjnego, potwierdzone wydaniem publikacji w czasopismach, monografiach naukowych, udziałem w konferencjach naukowych;
  • doświadczenie w pracach naukowo-badawczych;
  • wydanie co najmniej jednej monografii w wydawnictwie z Komunikatu MNiSZW;
  • posiadanie dorobku naukowego w trzech ostatnich latach min. 300 punktów łącznie (zgodnie z Komunikatem MNiSZW);
  • minimum trzyletnie doświadczenie zawodowe w zakresie prowadzenia zajęć m.in. z prawa administracyjnego, ustroju samorządu terytorialnego, publicznego prawa gospodarczego;
  • udział i organizacja konferencji naukowych;
  • znajomość problematyki związanej z jakością kształcenia na studiach wyższych;
  • zaangażowanie w prace organizacyjne Uczelni potwierdzone działalnością w pracach komisji/zespołów;
  • pełna dyspozycyjność do prowadzenia zajęć na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych;
  • prowadzenie zajęć w języku polskim;
  • znajomość języka obcego, potwierdzona publikacjami w języku obcym z Komunikatu MNiSZW min. za 70 pkt.