asystent dydaktyczny

Wydział Mechaniczny
Uniwersytet Radomski im. Kazimierza Pułaskiego
  • Miejsce: Radom
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych

Opis stanowiska

Warunki podstawowe jakie powinien spełniać kandydat na w/w stanowisko:

·         posiadanie tytułu mgra inż. w dziedzinie nauk technicznych,

·         doświadczenie dydaktyczne w prowadzeniu zajęć ze studentami,

·         dobra opinia ze studiów,

·         ukończone studia w zakresie inżynierii mechanicznej i/lub motoryzacji,

·         predyspozycje do pracy w charakterze nauczyciela akademickiego.

Warunki szczegółowe jakie powinien spełniać kandydat na w/w stanowisko:

·         gotowość do pracy w zakresie rozwijania metod numerycznych, symulacji przepływów i wymiany ciepła,

·         znajomość pakietów obliczeniowych typu CFD, programów do grafiki inżynierskiej typu CAD,

·         mile widziana znajomość programów obliczeniowych/inżynierskich typu Mathcad, SciLab, Matlab,

·         mile widziane doświadczenie w modelowaniu i weryfikowaniu modeli numerycznych w zakresie procesów spalania w silnikach spalinowych,

·         mile widziane zobowiązanie do prowadzenia badań naukowych.