Prowadzący zajęcia

Wydział Architektury, Inżynierii i Sztuki
Sopocka Akademia Nauk Stosowanych
  • Miejsce: Sopot
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • architektura i urbanistyka

Opis stanowiska

Sopocka Akademia Nauk Stosowanych (dawniej Sopocka Szkoła Wyższa) zatrudni:

Prowadzącego zajęcia

w obszarze dyscypliny architektura i urbanistyka lub inżynieria lądowa i transport lub inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka, zagadnienia takie jak:

a.      Podstawy projektowania nabrzeży portowych

b.      Podstawy projektowania komputacyjnego

c.       Metody konserwacji wnętrz zabytkowych

d.      Certyfikacja energetyczna budynków

Wymagany stopień wykształcenia:

–  stopień min. mgr, preferowany dr lub wyższy lub tytuł profesora, dodatkowym atutem będzie doświadczenie zawodowe zdobywane poza uczelnią

Forma zatrudnienia:

– godziny zlecone, możliwy też pełen etat dydaktyczny lub dydaktyczno-badawczy

Oferujemy:
– pracę na uczelni o ustabilizowanej pozycji na rynku oraz znanej i cenionej marce,

– możliwość rozwoju zawodowego,

– miłą atmosferę oraz wsparcie współpracowników.