Starszy wykładowca stanowisko dydaktyczne

Wydział Mechaniczno-Elektryczny
Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte
  • Miejsce: Gdynia
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk ścisłych i przyrodniczych
  • nauki fizyczne

Opis stanowiska

Nauczyciel akademicki prowadzący zajęcia z fizyki ze studentami cywilnymi i wojskowymi

Nasze wymagania

  • 1) tytuł zawodowy magistra (lub magistra inżyniera) w zakresie fizyki
  • 2) doświadczenie pedagogiczne w pracy dydaktycznej z zakresu fizyki oraz w prowadzeniu wspomagających zajęć laboratoryjnych

Mile widziane

  • dyspozycyjność,
  • umiejętność pracy w zespole
  • język angielski w stopniu dobrym
  • sprawne posługiwanie się komputerem (edytorem tekstu, arkuszem kalkulacyjnym, programem do prezentacji, narzędziami nauczania zdalnego, aplikacjami multimedialnymi)

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć dydaktycznych z fizyki w Katedrze Matematyki i Fizyki (od początku sem. zimowego r. a. 2024/2025)

Oferujemy

  • Pełen etat

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • list motywacyjny
  • CV z dokładnym opisem przebiegu pracy zawodowej
  • wykaz dorobku naukowego lub odpowiednio dydaktycznego
  • oświadczenie o spełnianiu warunków określonych w art. 113 Ustawy – Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce
  • deklaracja zatrudnienia w Akademii Marynarki Wojennej jako podstawowym miejscu pracy w rozumieniu art. 120 Ustawy – Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce
  • kserokopie świadectw pracy (przedstawia się do wglądu w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej);
  • kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i kwalifikacje zawodowe (przedstawia się do wglądu w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej)
  • oświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na danym stanowisku.

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ
    ul. inż. J. Śmidowicza 69
    81-127 Gdynia
    z dopiskiem:

    „starszy wykładowca – konkurs w Katedrze Matematyki i Fizyki – Wydział Mechaniczno-Elektryczny"

    albo emailem m.bielska@amw.gdynia.pl