Starszy wykładowca stanowisko dydaktyczne

  • Miejsce: Gdańsk
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu
  • nauki o kulturze fizycznej

Opis stanowiska

Dyrektor Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu z upoważnienia Rektora Uniwersytetu Gdańskiego, ogłasza konkurs na stanowisko Starszego wykładowcy w grupie pracowników dydaktycznych w Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu Uniwersytetu Gdańskiego.
Poszukujemy osoby do prowadzenia zajęć dydaktycznych z wychowania fizycznego dla społeczności Uniwersytetu Gdańskiego oraz działań organizacyjnych w obszarze kultury fizycznej.

Nasze wymagania

  • tytuł zawodowy magistra wychowania fizycznego
  • uprawnienia trenera narciarstwa zjazdowego
  • uprawnienia instruktora gier zespołowych (siatkówka, koszykówka)
  • co najmniej 12-letni staż pracy
  • doświadczenie w pracy ze studentami
  • predyspozycje i zamiłowanie do pracy dydaktycznej oraz umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • dodatkowe uprawnienia instruktorskie i certyfikaty

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć dydaktycznych
  • systematyczne prowadzenie wymaganej dokumentacji związanej z działalnością dydaktyczną
  • działania organizacyjne w obszarze kultury fizycznej

Oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • informacje na temat dokumentów znajdują się w załączniku