Starszy wykładowca stanowisko dydaktyczne

Wydział Wzornictwa
Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie
  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina sztuki
  • sztuki plastyczne i konserwacja dzieł sztuki

Opis stanowiska

Konkurs na stanowisko starszego wykładowcy w Pracowni Projektowania Ubioru 1 w Katedrze Mody na Wydziale Wzornictwa w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

Nasze wymagania

  • 1. Wyższe wykształcenie na poziomie M.A. w obszarze fashion design, zdobyte na wyższej uczelni o profilu artystycznym.
  • 2. Doświadczenie dydaktyczne w zakresie prowadzenia zajęć z zakresu fashion design na wyższej uczelni artystycznej.
  • 3. Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie pozwalającym na prowadzenie zajęć dydaktycznych po angielsku i pracy w międzynarodowym zespole projektantów.
  • 4. Portfolio wskazujące na umiejętność podejmowania i realizowania eksperymentów formalnych w dziedzinie projektowania mody.
  • 5. Zarys idei programowej zajęć dydaktycznych zgodnej z założeniami i programem kierunku Projektowanie ubioru i jego konteksty.

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć ze studentami w Pracowni Projektowania Ubioru

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • dyplom magisterski ukończenia studiów wyższych
  • życiorys
  • portfolio