1 asystent

Instytut Pedagogiki
Uniwersytet Szczeciński
  • Miejsce: Szczecin
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk społecznych
  • pedagogika

Opis stanowiska

Celem konkursu jest wyłonienie kandydata do objęcia stanowiska asystenta badawczo-dydaktycznego (pedagogika) w Instytucie Pedagogiki Uniwersytetu Szczecińskiego.

Do konkursu mogą przystąpić osoby, które spełniają warunki określone art. 113 i art. 116
Ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz. U. z 2023 r. poz.
742) oraz w Statucie Uniwersytetu Szczecińskiego i odpowiadają kryteriom wskazanym w
konkursie.

Konkurs jest pierwszym etapem procedury zatrudniania na stanowisko nauczyciela
akademickiego, a jego pozytywne rozstrzygnięcie stanowi podstawę do dalszego postępowania.

Kryteria:

  1. Posiadanie stopnia doktora w dyscyplinie pedagogika.
  2. .Posiadanie tytułu zawodowego magistra w dyscyplinie pedagogika
  3. Dodatkowo będzie punktowane udokumentowane ukończenie studiów przynajmniej
    pierwszego stopnia z zakresu pedagogiki specjalnej.
  4. Udokumentowany dorobek publikacyjny w dyscyplinie pedagogika.
  5. Udział w konferencjach naukowych krajowych w dyscyplinie pedagogika.
  6. Doświadczenie w zawodzie nauczyciela w placówkach systemu oświaty.
  7. Kursy i szkolenia w zakresie pedagogiki specjalnej.
  8.  Biegła znajomość języka polskiego.

Zgłoszenie na konkurs należy przesłać na adres:

Uniwersytet Szczeciński, Instytut
Pedagogiki, ul. Ogińskiego 16/17, 71-431 Szczecin, z dopiskiem (konkurs).

Termin składania dokumentów upływa w dniu: 20. 06. 2023 r. (do godz. 14.00).
Rozstrzygnięcie konkursu: 23. 06. 2023 r.