Asystent stanowisko badawczo-dydaktyczne

Wydział Biotechnologii i Hodowli Zwierząt
Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
  • Miejsce: Szczecin
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk rolniczych
  • zootechnika i rybactwo

Opis stanowiska

Prowadzenie działalności naukowej w obszarze nauk rolniczych, w dyscyplinie zootechnika i rybactwo z uwzględnieniem tematyki badań naukowych i zajęć dydaktycznych realizowanych w Katedrze Anatomii Zwierząt i Zoologii.

Nasze wymagania

  • Co najmniej tytuł zawodowy magistra lub magistra inżyniera.

Mile widziane

  • osiągnięcia i doświadczenie dydaktyczne w prowadzeniu przedmiotów z zakresu biologii, ekologii, zoologii, etologii, a także z kynologii

Zakres obowiązków

  • dydaktyczne, naukowe i organizacyjne

Oferujemy

  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę na czas określony z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Wykaz dokumentów: 1. wniosek o zatrudnienie
  • 2. kwestionariusz osobowy
  • 3. odpis dyplomu ukończenia studiów
  • 4. kopia dokumentu potwierdzającego uzyskanie stopnia doktora
  • 5. inne dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje
  • 6. spis publikacji z pełnymi danymi bibliograficznymi
  • 7. biegła znajomość języka polskiego i potwierdzona biegła znajomość języka angielskiego (przynajmniej na poziomie B2)
  • 8. oświadczenie, że w przypadku zatrudnienia ZUT w Szczecinie będzie stanowił podstawowe miejsce pracy
  • 9. zgoda na przetwarzanie danych osobowych
  • Ponadto gotowość złożenia, w ciągu 14 dni od daty zatrudnienia: 1. upoważnienia do zaliczenia do liczby pracowników prowadzących działalność naukową
  • 2. oświadczenia o dziedzinie nauki i dyscyplinie naukowej.