1 stanowisko asystenta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych

Instytut Matematyki Fizyki i Chemii
Politechnika Morska w Szczecinie
  • Miejsce: Szczecin
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk ścisłych i przyrodniczych
  • nauki fizyczne

Opis stanowiska

INSTYTUCJA: Politechnika Morska, Instytut Matematyki, Fizyki i Chemii, Zakład Fizyki

MIASTO: Szczecin

STANOWISKO: asystent

DYSCYPLINA NAUKOWA: –

DATA OGŁOSZENIA: 03.01.2023 r.

TERMIN SKŁADANIA OFERT: do 05.02.2023 r.

LINK DO STRONY:

SŁOWA KLUCZOWE: fizyka

OPIS (tematyka, oczekiwania, uwagi):

tytuł naukowy magistra kierunku, którego profil kształcenia umożliwia prowadzenie zajęć z fizyki,
biegła znajomość języka polskiego,
dobra znajomość języka angielskiego,
gotowość do pracy w zespole.

Dokumenty należy składać do 05.02.2023 r.  drogą pocztową na adres Politechnika Morska w Szczecinie, Instytut Matematyki, Fizyki i Chemii,  ul. Wały Chrobrego 1-2, 70-500 Szczecin lub mailowo imfich@pm.szczecin.pl.

Dodatkowe informacje udzielane są pod numerem telefonu 91 4809333.