Asystent

Instytut Zarządzania
Uniwersytet Szczeciński
  • Miejsce: Szczecin
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk społecznych

Opis stanowiska

Do konkursu mogą przystąpić osoby, które spełniają warunki określone w art. 113 i art. 116 Ustawy z dnia 20 lipca 2018r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz. U. z 2021 r., poz. 478 ze zm.) oraz w Statucie Uniwersytetu Szczecińskiego i odpowiadają kryteriom wskazanym w konkursie.

Konkurs jest pierwszym etapem procedury zatrudniania na stanowisku nauczyciela akademickiego, a jego pozytywne rozstrzygnięcie stanowi podstawę do dalszego postępowania.

Kandydaci przystępujący do konkursu powinni złożyć następujące dokumenty:
oświadczenie o spełnianiu wymogów określonych w art. 113 Ustawy z dnia 20 lipca 2018r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz. U. z 2021 r. poz. 478 ze zm.) (formularz do pobrania);
wniosek o zatrudnienie;
życiorys i kwestionariusz osobowy;
potwierdzone kopie dokumentów stwierdzających uzyskanie tytułu zawodowego magistra z zakresu zarządzania, a w przypadku dokumentów sporządzonych w języku innym niż polski także uwierzytelnione tłumaczenie dokumentu na język polski oraz zaświadczenie o równoważności dyplomu z polskim tytułem zawodowym;
informacje o dorobku naukowym (w tym wykaz publikacji), dydaktycznym i organizacyjnym lub oświadczenie o ich braku;
oświadczenie stwierdzające, że Uniwersytet Szczeciński będzie podstawowym miejscem pracy (formularz do pobrania);
zgodę kandydata na przetwarzanie przez Uniwersytet Szczeciński danych osobowych związanych z przeprowadzanym naborem złożoną na formularzu dostępnym na stronie (formularz do pobrania).

Wymagania:
tytuł zawodowy magistra z zakresu zarządzania
dorobek naukowy z zakresu zarządzania, przedsiębiorczości, zarządzania kreatywnością, zarządzania innowacjami,
doświadczenie w szkolnictwie wyższym
doświadczenie w zakresie współpracy z biznesem,
udokumentowana wiedza i doświadczenie dydaktyczne w zakresie przedsiębiorczości, zarządzania innowacjami, nauki o przedsiębiorstwie
aktywność w zakresie uczestnictwa i organizacji konferencji naukowych,
działalność organizacyjna, w tym w organizacjach studenckich
bardzo dobra znajomość języka angielskiego poświadczona właściwym certyfikatem – prowadzenie zajęć w języku obcym

Kandydat może też złożyć inne dokumenty lub podać informacje, które w jego ocenie mogą być
przydatne w rozstrzygnięciu konkursu.

Formularze do pobrania na stronie: http://dso.usz.edu.pl/druki/.

Oferty na konkurs wraz z wymaganymi dokumentami należy przesłać na adres:

Instytut Zarządzania
Sekretariat Główny Instytutu
Agnieszka Drabik
ul. Cukrowa 8
71-004 Szczecin

Termin składania dokumentów upływa w dniu 10 stycznia 2022 r.

Zgłoszenia niekompletne, niespełniające wymogów formalnych oraz przekazane po terminie nie podlegają rozpatrzeniu.
Uczelnia nie zapewnia mieszkania.