asystent

Collegium Civitas
  • Miejsce: Warszawa
  • Dziedzina nauk społecznych
  • nauki socjologiczne

Opis stanowiska

Rektor Collegium Civitas

 ogłasza konkurs otwarty na stanowisko asystenta/asystentki

w Katedrze Socjologii i Instytucie Socjologii im. Edmunda Wnuk-Lipińskiego

w Collegium Civitas

Osoba zatrudniona na stanowisku asystenta będzie realizowała działalność naukową, dydaktyczną oraz organizacyjno-administracyjną w Collegium Civitas. Szczegółowy zakres obowiązków i kompetencji określony zostanie indywidualnie po zakończeniu procedury konkursowej.

Data ogłoszenia konkursu: 8 lutego 2021

Wymiar etatu: 1/1

Podstawa nawiązania stosunku pracy: umowa o pracę na czas określony (1 rok) z możliwością przedłużenia współpracy.

Przewidywana data zatrudnienia: od 1 października 2021 r.

Wymagania:

1.    ukończenie studiów magisterskich w obszarze nauk społecznych, w szczególności w dyscyplinie socjologii (lub nauk socjologicznych);

2.    przedstawienie planowanego lub realizowanego projektu doktorskiego;

3.    predyspozycja do prowadzenia zajęć dydaktycznych;

4.    gotowość do pogłębiania umiejętności dydaktycznych i naukowych;

5.    bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego;

6.    wysokie kompetencje interpersonalne oraz umiejętność pracy w zespole;

7.    gotowość pełnego zaangażowania w życie Collegium Civitas oraz prace organizacyjne prowadzone w jednostkach uczelni.

Dodatkowymi atutami będą:

1.      wyniki naukowe (publikacje, wystąpienia konferencyjne, (z)realizowane granty);

2.      zrealizowane projekty i działania w obszarze nauki i edukacji wyższej.

Wymagane dokumenty:

1.      List motywacyjny

2.      Curriculum Vitae zawierający zgodę na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Collegium Civitas dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu aktualnej i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/4 6/WE (RODO);

3.      Dokumenty potwierdzające wykształcenie i posiadane tytuły zawodowe (w formie skanu)

 Aplikację oraz wymagane dokumenty należy przesłać pocztą elektroniczną na adres:

hr@civitas.edu.pl do dnia 5 marca 2021, do godz. 12:00.

Konkurs będzie przebiegał w dwóch etapach:

1.                  ocena pisemnych ofert;

2.                  rozmowa kwalifikacyjna przeprowadzona z wybranymi osobami.

Rozmowy kwalifikacyjne odbywać się będą w trybie online lub stacjonarnie z zachowaniem środków ostrożności w siedzibie Uczelni.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty do dnia 19 kwietnia 2021

Do rozstrzygnięcia Konkursu powołana zostaje Komisja, która podejmuje decyzję zwykłą większością głosów.

Konkurs może zostać odwołany przez Rektora Collegium Civitas w każdym czasie bez podawania przyczyn.