1 stanowisko adiunkt

Społeczna Akademia Nauk
  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk humanistycznych
  • literaturoznawstwo

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • miejsce pracy: Społeczna Akademia Nauk w Warszawie,
  • kierunek studiów: Filologia Angielska
  • stanowisko: adiunkt  ze specjalizacją w translatoryce
  • umowa o pracę (podstawowe miejsce zatrudnienia)
  • termin składania ofert: do 31.08.2022 r.
  • planowany termin rozpoczęcia pracy 1.10.2022 r.
  • praca dydaktyczna w wymiarze pełnoetatowym w zakresie przedmiotów:
    tłumaczenie pisemne, gramatyka opisowa, pronunciation oraz prowadzenie seminarium dyplomowego z translatotyki.

Wymagania:

  • Uzyskany minimum stopień doktora w dyscyplinie Językoznawstwo (nauki humanistyczne)
  • udokumentowany dorobek naukowy z ostatnich 5 lat i/lub posiadane doświadczenie praktyczne zdobyte poza systemem szkolnictwa wyższego
  • doświadczenie dydaktyczne
  • doświadczenie w nauczaniu zdalnym i online

Oferujemy:

  • pracę w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju naukowego

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie na adres warszawa@san.edu.pl następujących dokumentów:

  • aktualne CV i list motywacyjny
  • wykaz publikacji
  • kopia (scan) dyplomu doktora lub doktora habilitowanego
  • oświadczenie kandydata, że w przypadku wygrania konkursu SAN w Warszawie będzie podstawowym miejscem pracy
  • inne dokumenty potwierdzające kwalifikacje kandydata