Asystent / adiunkt stanowisko badawczo-dydaktyczne

  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Wynagrodzenie: 5000-8000 zł brutto
  • Dziedzina nauk weterynaryjnych
  • weterynaria

Opis stanowiska

Kandydat na stanowisko powinien: Kandydat powinien posiadać ukończone studia na kierunku weterynaria lub równoważne. Kandydat powinien posiadać tytuł lek. wet lub dr nauk wet i lek. wet. Kandydat był przygotowany do: prowadzenia zajęć dydaktycznych i klinicznych z zakresu chorób zwierząt, zwłaszcza rozrodu, zarządzania zdrowiem stada, prewencji weterynaryjnej, diagnostyki obrazowej, medycyny translacyjnej i medycyny eksperymentalnej. Kandydat posiada zainteresowanie lub doświadczenie w prowadzeniu badań naukowych. Biegła znajomość języka polskiego i dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na prowadzenia zajęć w obu językach.

Nasze wymagania

  • posiada tytuł lekarza wet. lub pokrewne lub dr nauk wet i lek. wet
  • predyspozycje do prowadzenia zajęć dydaktycznych z zakresu rozrodu zwierząt, zarządzanie zdrowiem stada, prewencja weterynaryjna, medycyna translacyjna, medycyna eksperymentalna, diagnostyką obrazowa

Mile widziane

  • 1. stażu kliniczny/ naukowy za granicą w ośrodkach naukowych lub klinikach lub widoczna aktywność naukowa o zasięgu międzynarodowym
  • dorobek publikacyjny w postaci recenzowanych artykułów naukowych lub publikacji klinicznych

Zakres obowiązków

  • 1. Realizacja zadań nauczyciela akademickiego badawczo-dydaktycznego
  • 2. Realizacja zadań klinicznych wykonywanych przez jednostkę, udział w badaniach naukowych w ramach projektów

Oferujemy

  • 1. Możliwość rozwoju naukowego i klinicznego
  • 2. Praca w dynamicznym zespole

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • 1. Podanie o zatrudnienie na ww. stanowisko, kierowane do JM Rektora SGGW
  • 2. Odpis dyplomu lek. wet (zaświadczenie o ukończeniu studiów)
  • 3. Kwestionariusz oosbowy
  • 4. Życiorys z uwzględnieniem dotychczasowych aktywności zawodowych
  • 5. Oświadczenie, potwierdzające spełnienie wymagań art. 113 Ustawy o szkolnictwie wyższym (Dz. U. z 2018 r., poz. 1668).