adiunkt

Instytut Inżynierii Środowiska
Szkoła Głowna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka

Opis stanowiska

adiunkt badawczo-dydaktyczny, specjalność wentylacje i klimatyzacja

OPIS: Kandydat (-tka) ubiegający (-a) się o ww. stanowisko musi spełniać wymogi określone
w art. 113 ustawy z dn. 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz. U. 2018, poz. 1668. z póź. zmianami), w Statucie Uczelni (Dział VIII Pracownicy SGGW).

Wymagane  kwalifikacje:

·                stopnień doktora lub doktora habilitowanego w dziedzinie nauk technicznych, dyscyplinie inżynieria środowiska,

·                doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych z zakresu wentylacji i klimatyzacji,

·                znajomość języka polskiego i angielskiego na poziomie umożliwiającym pisanie artykułów naukowych,

·                opublikowanie co najmniej czterech artykułów w czasopismach z określonym współczynnikiem wpływy (Impact Factor) w dyscyplinie inżynieria środowiska,

·                kierowanie projektem badawczym w przeszłości lub obecnie, lub też złożenie projektu badawczego w konkursie do instytucji finansujących badania,

·                dodatkowym atutem będzie odbycie naukowego stażu za granicą w ośrodkach naukowych lub widoczna aktywność naukowa i projektowa o zasięgu międzynarodowym,

·                uzyskanie pozytywnej opinii komisji właściwej do spraw dydaktyki o prowadzonych zajęciach dydaktycznych, a w przypadku osób ubiegających się o zatrudnienie
i niebędących pracownikami SGGW – uzyskanie pozytywnej opinii komisji za referat naukowy wygłoszony na seminarium zorganizowanym w Instytucie Inżynierii Środowiska SGGW.